Kantoor Team

Directeur HSN Gabriëlla Café

Naam: Gabriëlla Café
Functie: Directeur 
 

Adjunct-Directeur HSN Joyce Swinnen

Naam: Joyce Swinnen
Functie: Adjunct - Directeur
 

Office manager HSN Bas van der Ende

Naam: Bas van der Ende
Functie: Office Manager
 

InCompany Account Manager Minou Warbroek

Naam: Minou Warbroek
Functie: InCompany Accountmanager
 

Naam: Marieke Tieleman
Functie: Cursus planner
 

Sales & Service HSN Annemieke van der Jagt

Naam: Annemieke van der Jagt
Functie: Sales & Service
 

Naam: Michelle Domenie
Functie: Sales & Service
 

Sales & Service HSN

Naam: Coralie ten Holter
Functie: Sales & Service 
 

Huiswerkdocent HSN Ina van Kastel

Naam: Ina van Kastel
Functie: Cursistenadministratie en huiswerkdocent
 

Financiele administratie HSN Wendy Kuppens

Naam: Wendy Kuppens
Functie: Financiële Administratie
 

Trainers Team

Directeur HSN Gabriëlla Café

Naam: Gabriëlla Café
Functie: Directeur en trainer
Cursussen: Sociale Hygiëne, HACCP,
Allergenen, Vakbekwaamheid, Gastvrijheid

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Trainer HSN Dorine Houdijk

Naam: Dorine Houdijk
Functie: Trainer
Emailadres: d.houdijk@hsn.nl
Cursussen: Sociale Hygiëne, Leermeester,
HACCP, Allergenen, Vakbekwaamheid, Horecaportier, Gastvrijheid

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Adjunct-Directeur HSN Joyce Swinnen

Naam: Cristel Meijer
Functie: Trainer
Emailadres: c.meijer@hsn.nl
Cursussen: Sociale Hygiëne, Leermeester, HACCP, Allergenen, Gastvrijheid

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Trainer HSN Marloes van Wijk

Naam: Marloes van Wijk
Functie: Trainer
Emailadres: m.vanwijk@hsn.nl
Cursussen: Sociale Hygiëne, HACCP, Allergenen,
Gastvrijheid, Coaching on the Job

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Trainer HSN Petra ten Hoor- Schmidt

Naam: Petra ten Hoor- Schmidt
Functie: Trainer
Emailadres: p.tenhoor@hsn.nl
Cursussen: Sociale Hygiëne, HACCP,
Allergenen, Gastvrijheid

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Trainer HSN Tjalling Lingsma

Naam: Tjalling Lingsma
Functie: Trainer
Emailadres: t.lingsma@hsn.nl
Cursussen: Leermeester, HACCP,
Allergenen

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Trainer HSN Gonny Vos

Naam: Gonny Vos
Functie: Trainer
Emailadres: g.vos@hsn.nl
Cursussen: Leermeester

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Trainer HSN Majella Rovers

Naam: Majella Rovers
Functie: Trainer
Emailadres: m.rovers@hsn.nl
Cursussen: Sociale Hygiëne, HACCP,
Allergenen, Vakbekwaamheid,
Gastvrijheid

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Trainer HSN Gretha de Vries

Naam: Gretha de Vries
Functie: Trainer
Emailadres: g.devries@hsn.nl
Cursussen: Leermeester, HACCP,
Allergenen, Gastvrijheid

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Trainer HSN Annette Timmerman

Naam: Annette Timmerman
Functie: Trainer
Emailadres: a.timmerman@hsn.nl
Cursussen: Sociale Hygiëne, Leermeester,
HACCP

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Trainer HSN Rolf Leentvaar

Naam: Rolf Leentvaar
Functie: Trainer
Emailadres: r.leentvaar@hsn.nl
Cursussen: Sociale Hygiëne, Leermeester,
HACCP, Allergenen

Bekijk persoonlijke beoordelingen

HSN Trainer Patrick Molenaar

Naam: Patrick Molenaar
Functie: Trainer
Emailadres: p.molenaar@hsn.nl
Cursussen: Sociale Hygiëne, HACCP, Leermeester, Allergenen

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Naam: Carolien Hurkx- Jansen
Functie: Trainer
Emailadres: c.hurkx@hsn.nl
Cursussen: Sociale Hygiëne, HACCP,
Gastvrijheid

Bekijk persoonlijke beoordelingen

Naam: Judith Harkema
Functie: Trainer 
Emailadres: j.harkema@hsn.nl
Cursussen: HACCP, Gastvrijheid

Bekijk persoonlijke beoordelingen