Wanneer is een Training of instructie Hygiënecode HACCP verplicht?

In alle bedrijven waar bederfelijke eet- en drinkwaren behandeld en bereid worden is het verplicht te werken volgens de regels van de Hygiënecode. Deze regels staan vermeld in de ‘Hygiënecode’ en dit boek dient ook altijd in het bedrijf aanwezig te zijn. Daarnaast moeten alle leidinggevenden en medewerkers die zich bezighouden met de daadwerkelijke behandeling en/of bereiding van eet- en drinkwaren ook een training of instructie op het gebied van de Hygiënecode HACCP gevolgd hebben (Warenwetregeling Hygiëne van levensmiddelen, artikel 4).

Meer informatie over de HACCP Training

 

<<< Terug naar 'Veelgestelde vragen'


Twijfel je over de juiste cursus?

Neem dan vrijblijvend contact met ons op en wij helpen je de juiste cursus te kiezen!
076 - 52 33 666
of stuur een e-mail naar:


Direct inschrijven
biertje